SORTIMENT

 Plechové střešní krytiny

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Plechová střešní krytina SAFÍR, KRON, nebo nově RUBÍN PLUS je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6,5 m (stupňováno po 50 mm), což umožňuje eliminovat odpady a výrazně  zkrátit dobu montáže.

K plechové střešní krytině patří také kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Plechová střešní krytina v provedení SAFÍR a KRON nabízí volbu tvaru tašky podle individuálního přání zákazníka.

Nezaměnitelný charakter provedení RUBÍN PLUS pak ocení zejména ti, kteří chtějí zdůraznit zvýrazněné profilování tašky. 


Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Stěnové kazety

Mají uplatnění jako vnitřní nebo venkovní obklad stěn hal, skladů nebo supermarketů. Moderní a levný systém obkladů umožňuje dodatečnou tepelnou izolaci stěn se skrytým kotvením.


Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Fasádní obkladové panely

Fasádní obkladové panely PS jsou lehké ocelové obklady se skrytým uchycením. Uchycují se do dřevěného nebo ocelového podkladního roštu a lze je namontovat jak vertikálně (svisle) tak i horizontálně (vodorovně).


 Trapézové plechy

Pro pokrývání rodinných domů, garáží a malých obchodních objektů je možno použít  trapézový plech s nízkým profilem. Na druhou stranu trapézové plechy s vyšším profilem, vzhledem ke své pevnosti se uplatní zejména na střechách s velkým rozpětím a na nosných konstrukcích. Nejvyšší profily se používají pří stavbě velkých průmyslových a obchodních staveb.


Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Okapový systém

Nabízíme kompletní okapový systém provedený z pozinkovaného plechu oboustranně potaženého plastizolem o tloušťce 100 mikronů ve 2 rozměrech a v široké paletě barev jako plechové tašky nebo trapézové plechy: hnědý, višňový,  černý, bílý, cihlový, grafitový a nově měděný.

Design a realizace: i-servis.cz  

NAVRCHOLU.cz