Trapézové plechy lakované

Povrch lesk je ocelový, oboustranně žárově pozinkovaný plech, na pohledové straně s lakem na polyesterové bázi o tloušťce 25 μm, na rubové straně pak s šedým ochranným lakem 7 μ. Povrch je vysoce kvalitní s vyšší odolností proti korozi, zlepšenou barevnou stálostí a vynikající ohebností. Životnost plechu je minimálně 40 let, záruka 10 let.

Povrch mat je ocelový, oboustranně žárově pozinkovaný plech, na pohledové straně s lakem na polyesterové bázi o tloušťce 35 μm, na rubové straně pak s šedým ochranným lakem 7 μ. Povrch je vysoce kvalitní s vyšší odolností proti korozi, zlepšenou barevnou stálostí a vynikající ohebností. Životnost plechu je minimálně 40 let, záruka 10 let.

Povrch pural je ocelový, oboustranně žárově pozinkovaný plech, na pohledové straně s lakem pural o tloušťce 50 μm, na rubové straně pak s šedým ochranným lakem 7 μ. Povrch je vysoce kvalitní s vyšší odolností proti korozi, zlepšenou barevnou stálostí a vynikající ohebností. Životnost plechu je minimálně 50 let, záruka 15 let.

Trapézové plechy lakované:

T6, T8, T14T18T20, T35, T40, T45, T50, T55, T60, T92

Design a realizace: i-servis.cz  

NAVRCHOLU.cz